با سلام
این اپلیکیشن حاوی مقالات و پایان نامه های گوناگون و متنوع رشتۀ زبان و ادبیات و مترجمی عربی و تمامی گرایش های آن و همچنین زبان و ادبیات فارسی می باشد.

بدیهی است که جستجو، و آپلود فایل های سازمان یافتۀ یک رشتۀ تحصیلی در قالب یک وب سایت و همچنین ارائه آن در قالب اپلیکیشن اندرویدی مستلزم زمان و هزینه می باشد، لذا مدیران این مجموعه در نظر دارند جزوات آموزشی تنظیم شده توسط مدیران و نیز مقالات و پایان نامه های مفید را جمع آوری نموده و با تعیین هزینه ای اندک آن را در اختیار شما عزیزان قرار دهند، بدیهی است که با استقبال و حمایت شما عزیزان هر روز به فایل های موجود افزوده می گردد تا بدینوسیله کتابخانه ای مجازی و همیشه در دسترس ویژه زبان و ادبیات عربی در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

امید است که این فعالیت بتواند دانشجویان رشتۀ زبان و ادبیات عربی و تمامی گرایش های آن را با انتخاب موضوع مقاله و پایان نامه، و نیز آشنایی با ساختار مقالات و پایان نامه ها آشنا سازد تا گامی در جهت پیشرفت علمی در این رشته و در زمینۀ علوم انسانی برداشته شود.

راهنمای دانلود فایل های در وب سایت و اپلیکیشن مقالات و ایان نامه های عربی(پژوهش های عربی):

برای دانلود فایل ها کافیست بر روی دکمۀ خرید فایل کلیک نموده تا به صفحه بعد راه یابید در این صفحه شما باید نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و ایمیل خود را وارد نمایید سپس بر روی دکمه خرید فایل کلیک نموده تا به صفحۀ پرداخت هدایت شوید پس از انجام عملیات پرداخت، لینک فایل دانلودی برای شما نمایش داده می شود و شما می توانید فایل را دانلود نمایید البته یک نمونه از فایل خریداری شده توسط شما، بلافاصله پس از خرید به ایمیلی که در صفحه قبل وارد نمودید ارسال می شود.
چنانچه در عملیات پرداخت و دانلود فایل به مشکل برخوردید سریعا با پل های ارتباطی ذیل ارتباط برقرار نموده تا در کمترین زمان ممکن مشکل برطرف گردد:

آیدی تلگرامی: @OnlineArabic

شماره تلگرامی: 09027881202

ایمیل: arabicp6@gmail.com

با تشکر مدیریت وب سایت